Powered by ShopnTicaret ETicaret

 
HP 920 İNCE KALIN Kartuş için Kolay Dolum Seti

Paket İçeriği;

- HP 920 Kartuş için özel dolum aparatı,

- 60 ml mürekkep

- Eldiven

- 1 adet enjektör

 
HP 920 4 RENK UYUMLU YAZICI MODELLERİ;

HP Officejet J45244

HP Officejet J4535

HP Officejet J4580

HP Officejet J46244

HP Officejet J4660

HP Officejet J4680

HP OfficeJet 6000
HP OfficeJet 6000n
HP OfficeJet 6000 Wireless
HP OfficeJet 6500 Wireless
HP OfficeJet 6500 All-in-One
HP OfficeJet 7000 Wide Format

BİTMEYEN KARTUŞâ€²dan yine bir ilk.
 
HP 364-920 kartuş kullanıcılarının yaşadığı sorunlar için süper bir çözüm bulduk.
HP 364/920 orjinal kartuşları doldururken içindeki süngere zarar verme, piyasadaki dolan kartuşlardaki akma sorunu ve
orjinaldeki chip′i dolan kartuşlara takarken chip′e zarar verme ve okumama sorunlarını artık rafa kaldırıyoruz.
Uzun araştırmalarımız ve AR-GE çalışmalarımız ile sizin için HP 364/920 kartuşlara kolay dolum aparatı imal ettirdik.
Bu aparat ile orjinal kartuşlarınızı çok çok kolay bir şekilde üstelik kartuşdaki süngere hiç bir zarar vermeden
defalarca doldurabileceksiniz.
Ayrıca yine HP 364/920 kartuşlarınız için yine özel olarak ürettirdiğimiz mürekkep ile orjinal renkleri yakalıyabileceksiniz.
Aparatı bir kere almanız yeterli olacaktır. Sonrasında mürekkep alıp kartuşunuzu defalarca doldurabilirsiniz.
Aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Sizin için çalışmaya devam ediyoruz.
 
Video izle : www.bitmeyenKartus.tv
 

 

 

Not :Bu sette orjinal kartuş yoktur. Kartuşunuzu doldurmak için gerekli olan malzemelere vardır. Kendi kartuşunuzu bu setle doldurabilirsiniz.

 


Photo ink Tanıtım videosunu izleyin;

 

 

 

 
Kaliteli Baskılar PHOTO INK ile artık Çok düşük Maliyetlerle Mümkün;

PHOTO INK ; mürekkep püskürtmeli yazıcılar için özel olarak üretilmiştir. Yüksek çözünürlükte fotoğraflar basmanıza olanak sağlar. Ofis ve evlerinizde normal baskılar almak için de idealdir. Uygun fiyatları sayesinde 100 sayfa a4 yazı çıkarmanın maliyeti yaklaşık 1 lira olarak hesaplanmıştır.


PHOTO INK, Akıllı Mürekkep, Tüm kartuşlu ve mürekkep püskürtmeli yazıcıların; kolay dolan ve bitmeyen kartuş sistemlerinde yada bazılarının orjinal kartuş dolumlarında kullanılır.

 


PHOTO INK Neden Akıllı Mürekkep ?
Kaliteli Fotoğraf Baskıları Almanızı Sağlar;
Mürekkep püskürtmeli yazıcıların kartuş dolumlarında, kolay dolan kartuşlarda yada bitmeyen kartuş sistemlerinde güvenle kullanabileceğiniz PHOTO INK mürekkepler, uzun uğraşlar ve yıllar süren araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Tüm yazıcı markaları için ayrı ayrı üretilen mürekkeplerle fotoğraf kalitesinde baskılar almanıza olanak sağlar.
 
Orjinal kartuşlara göre fazlasıyla ekonomiktir.

100 ml mürekkeple A4 olarak yaklaşık 1000 adet yazı yada yüksek kaliteli 100 adet a4 fotoğraf basılabiliyor. 100 ml mürekkebin 10 TL olduğunu düşünürsek 100 sayfanın maliyeti 1 tl yapar. Bunu aşağıdaki şekilde de örnekleyebiliriz.

 

FOTO INK mürekkeple; 100 sayfa a4 yazının maliyeti yaklaşık 1 TL.

FOTO INK mürekkeple; 100 sayfa a4 fotoğrafın maliyeti yaklaşık 10 TL.

FOTO INK mürekkeple; 400 adet 10*15 fotoğrafın maliyeti yaklaşık 10 TL.

100 ml mürekkep yerine 1 litre mürekkep alındığında bu maliyetler yaklaşık yarıya yarıya düşer.


Sonuç olarak;orijinal kartuşla alınan çıktılar, PHOTO INK ile alındığında %95 daha uygun fiyatlara maletmiş olunuyor.


 

Çevre Dostudur, doğanın kirlenmesine engel olur.

Orijinal kartuş kullandığınızda 100 TL’ye alınan orijinal kartuşlarla ortalama 100 sayfa çıktı alabilirsiniz. Şu anda üretilen orijinal kartuşlar dolum yapılmaması için özel olarak üretilir. Bu nedenle bu orijinal kartuşları atıp yine orijinal kartuş almak zorunda kalırsınız.


 

Bitmeyen kartuş sistemleri yada kolay dolan kartuş sistemleri kullanarak binlerce baskı hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bu baskıları alınırken bitmiş orijinal kartuşları çöpe atmak zorunda kalmazsınız ve bu şekilde doğanın korunmasına da yardımcı olmuş olursunuz.


Çevre Boyut Değerlendirme Tablolarında "KARTUŞ ve TONER atıkları” doğa tarafından yok edilemeyen ve doğayı kirleten tehlikeli atık maddeler olarak isimlendirilmiştir. PHOTO INK mürekkeplerle Doğayı korumak elinizde.


Yazıcınız ile %100 Uyumludur.

Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kâğıt üzerine mürekkeple baskı yapmak; yüksek mühendislik bilgisi gerektiren inanılmaz bir olay. Yazıcı kartuşları bir saniye içinde mürekkep tanelerinin milyonlarcasını bir sayfaya gönderebilir.

 

 

PHOTO INK; bilgisayar yazıcıları için mürekkep üretiminde sektörün en büyüğü. Şirket Malezya’da bulunuyor. Dünyada ki 30 milyon yazıcıya mürekkep sağlamak için buradaki 70 kişi durmadan çalışıyor. Yazıcınıza en uyumlu mürekkebi üretmek için gece gündüz çalışan bu ekip, ürettiği mürekkepleri her gün onlarca testten geçiriyor.

 

 

Kartuşlar 3 ana parçadan oluşuyor. Haznede tutulan mürekkep, ateşleme odası ve ufacık parçalarla süslenmiş küçük bir devre kartı. Bu parçalar birlikte çalışarak mikroskobik düzeyde inanılmaz bir şey yapıyor.

 

Resim ve kelimeler ufak damlaların birleşmesiyle oluşuyor. 5 mm kareye yüzlerce sayfaya binlerce damlar. Bunu gerçekleştirebilmek için kartuşun bir şey üzerinde hassas bir kontrolü olması gerekir. Saç telinin ucuna sığabilecek kadar küçük olan damlalar.


Bilgisayar mürekkebi yüksek mühendislik eseri olan bir sıvı. %80’ni su, % 20 ise bir çözücü, renklendirici ve solvent karışımı. İçeriğinin oranı kritik bir önem taşıyor. Teknisyenler dikkatli bir şekilde kontroller yapıyorlar. Yazıcınızın içindeki baskı kafalarının ve püskürtme uçlarının ömrünü uzatmak için tüm bu testler. Yazıcınızı daha uzun ve verimli kullanabilmeniz için.


Sonuç olarak; Yazıcınıza en doğru renkleri PHOTO INK mürekkeplerle almanız mümkün.


Solmayan Fotoğraflar Almanızı Sağlar.

PHOTO INK mürekkeplerle aldığınız fotoğraflar, fotoğraf kağıtlarınızda onlarca yıl bozulmadan saklanabiliyor. Fotoğraf stüdyosundan aldığınız kalitede ve çok daha ucuz. Anılarınızı canlandırmanızın ve özgürce baskılar almanızın zamanı geldi. PHOTO INK bu konuda size en hızlı çözüm olacak.


Suda Akmayan Baskılar Almanızı sağlar.

Fotoğraflarınız su temasında akmaz, renkleri bozmaz. Nemli ve rutubetli ortamlara dayanıklıdır. Güneş ışığında solma yapmaz.


 

 

 

Kuruma yapmaz;

Mürekkepler dolan kartuşlarınızda yada Bitmeyen Kartuş sistemlerinizde kuruma yapmaz. Bu sayede yazıcınızın kartuş ve kafalarının kullanım ömrünü uzatır.


 

 

100 Puan;

PHOTO INKMürekkepler tüm testlerden %100 başarılı sonuç ile geçmiştir.


%100 iade garantisi;

Yazıcınıza uyumlu PHOTO INK mürekkebi aldığınızda; Baskı kalitesi olarak %100 memnun kalmanızı garanti ediyoruz. Memnun kalmamanız halinde ürünümüzü bize iade edebilirsiniz.


 

 

 

Ürünün Avantajları:

 

- Baskı maliyetlerini Laser yazıcılara göre ve orijinal kartuş kullanımına göre kıyaslanamayacak kadar düşürür.

- PHOTOINK mürekkepleri kartuş ve yazıcınıza göre formülünde ayrı ayrı seviyelendirme yapıldığı için kaliteli püskürtme işlemi için akışkanlık değeri oldukça yüksektir.

- Fotoğraf basımında kalitenin yakalanabilmesi için ideal renk tonlarını kullanıcılara sunar.

- Uzun süre beklemelerde bile baskılardaki renkler solmaya karşı dirençlidir.

- Yazıcıyı riske atmaz, kartuşta akma problemi oluşturmaz.

- Su temasından fazla etkilenmez. (Kaliteli bir mürekkep baskı yapıldıktan kısa süre sonra bile nemli bir cisimle ya da su ile temasında kağıtta çok fazla dağılıma uğramaması gerekir. bu özellik sayesinde nemli bir ortamda renklerde dağılma olması ihtimali azalır)

- PHOTOINK mürekkeplerinin özel kimyasal yapıya sahip olması nedeniyle, kullanıcıların en büyük korkusu olan yazıcı kafasında mürekkeplerin katılaşması veya tıkanıklık yapması riski ortadan kalkar.


 

 

 

Ürün Özellikleri:

 

BK marka Kartuş Setleri, kullanıcıların ev ve ofis ortamında en uygun maliyetler ile baskı özgürlüğünü yakalamasına imkan verir. PHOTOINK Mürekkeplerin özel formülü sayesinde sitemizde sunulan yüksek kalite DYE ve pigment bazlı mürekkepler ile ekonomik baskı özgürlüğüne kavuşabilirsiniz.

PHOTOINK mürekkepleri yazıcı modelleri ve kartuşlarına göre özel olarak üretilmiştir. Piyasada bazı sitelerde sunulan veya diğer markasız ve farklı kimyasal yapıdaymış gibi gösterilen tek tip mürekkeplerdeki gibi sorunlarla karşılaşılmasının önüne geçer.

 

Çeşitli yazıcı marka ve modelleri için yazıcının püskürtme ağzındaki mikron delikleri ve püskürtme sistemi farklıdır. Bu nedenle mürekkeplerin bu yazıcılar için özel olarak üretilmiş olması gerekmektedir. Bunun sağlanmaması durumunda fotoğraf baskısında ve diğer hassas çıktılarda istenilen kalite yakalanamaz. PHOTOINK mürekkepleri istenilen kalitenin ve renk canlılığının yakalanabilmesi için özel olarak üretilmiştir.

 

PHOTOINK mürekkeplerinin yapısındaki özel formül sayesinde UV ışınlarından çok fazla etkilenmemektedir. Mürekkeplerimiz ile yapılan baskıların güneşe maruz kalmasında ve uzun süre beklemelerde dahi renk solmalarına karşı gösterdiği mükemmel dayanıklılık uzman kimyagerler tarafından test edilerek onaylanmıştır.

 

PHOTOINK doğa dostu kimyasal yapısı ile de kullanıcı dostudur. Piyasada yer alan kalitesiz Çin malı mürekkeplerin, doğaya ve özellikle insan sağlığına zararları bilinmektedir. PHOTOINK mürekkepleri bu anlamda test edilmiş güvencesi ve kalitesiyle, sağlıklı yaşam konusunda insanlarımıza gereken güvenceyi sağlıyor. Baskılarınızı daha sağlıklı bir şekilde alabilmenizi sağlamak için kaliteden ödün vermiyoruz.


 

 

 

 

Ürünün Avantajları:

 

- Fotoğraf basımında kaliteyi yakalamanız için ideal renk tonlarını size sunar.

- Uzun süre beklemelerde dahi renklerin solmaya karşı direnci yüksektir.

- Baskı maliyetlerinizi Laser yazıcılarla dahi kıyaslanamayacak kadar düşürür.

- PHOTOINK mürekkepleri kartuş ve yazıcınıza göre formülünde ayrı ayrı seviyelendirme yapıldığı için kaliteli püskürtme işlemi için akışkanlık değeri oldukça yüksektir.

- Yazıcınızı riske atmaz, kartuşta akma problemi oluşturmaz.

- Sudan çok fazla etkilenmez. (Kaliteli bir mürekkep baskı yapıldıktan kısa süre sonra bile nemli bir cisimle ya da su ile temasında kâğıtta çok fazla dağılıma uğramaması gerekir.)

- PHOTOINK mürekkepleri özel kimyasal yapısı sayesinde, kullanıcıların en büyük korkusu olan yazıcı kafasında mürekkeplerin katı hale dönüşmesi ve tıkanıklık yapması risklerini ortadan kaldırır.

  

 

 

 

 

 

Baskistanolarak2002yılından bu yana sadece printer sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 2010 yılında ilk ithalatını yapan firmamız 2010 yılındawww.bitmeyenkartus.com.tryi kurarak uygun fiyat ve kaliteli ürün garantisi ile, kısa zamanda tüm Türkiye’ye ulaşmayı başarmıştır.


Sitemizde "KargoBedava”, Peşin fiyata taksit, Online Canlı destek, Kaliteli hizmet prensipleri ile kurulduğu ilk günden beri güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir. Videolu anlatımlar ve açıklayıcı bilgiler sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir.


Kurulduğu ilk günden beri kendini ve ürün hizmet kalitesini yenileyen firmamızın ilk öncelikli hedefi; müşteri isteklerini tam olarak doğru anlamak ve buna uygun en ekonomik ve en kaliteli ürünleri sunmaktır. Bu amaçla 2010 yılında büyük uğraş ve emeklerle "Bitmeyen Kartuşâ€ sistemlerini montaj edip, testlerden olumlu sonuçlar alarak satışlara başladık. Herkesin kabusu olan mürekkep ve kartuş maliyetlerini böylelikle düşürmeyi başardık.


Özellikle kartusnet.com ile başlayan internet hayatımızda bugün sektörümüzle ilgili 40 adet civarında internet sitemiz ve 100 adetten de fazla alan adımızmevcuttur. 2013 Mart ayı itibariyle toplam 2200 bayi sayısına ulaşan firmamız, Türkiye’de her bölgede aktif bir şekilde ürünlerin satış ve hizmetini başarılı bir şekilde yürütmektedir.


BK Dolan toner, nozzle man, BK Bitmeyen Kartuş, gibi marka tescil ve patente sahip olan ürünlerimize her geçen gün yenilerini ekleme hedefinde olan aktif bir personel kadrosuna sahibiz.


Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız dostlarımızın önerileri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir. Her yıl fuarlara katılarak yeni ürünleri tanıtma ve müşterilerimizle daha yakından tanışma fırsatı buluyoruz.

 

 

Dün küçük adımlarla yola çıkmışken, bugün büyük ama emin adımlarla yola devam etmekteyiz. Dostlarımızla birlikte keyifle yürüdüğümüz bu yolda 2.000 adetten fazla ürün çeşidi ve toplam hizmet kalitesi ile müşterilerinin gönlünü fetheden firmamız, 2010 yılında Baskistan Baskı Teknolojilerini kurarak ihracat anlamında da yeni hedeflere ulaşmıştır.

Yeni distributorlukler, yeni ithalatlar, yeni patentler ve benzersiz hizmet kalitesi ile, kurulduğumuz ilk günkü heyecanla elimizden geldiğince sizlere hizmet vermeye ve çalışacağız.


Yıllar içinde onlarca kere büyümemizde bize destek olan tüm dostlarımıza en derin saygı ve sevgilerimizi sunarız.


Baskistan


.


.

 


Fotoğraf Kağıdı; STAR FİLM

 

 

 

 

 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır